Лісокультурна кампанія у ДП «Харківська ЛНДС»
![](http://leshoz.org.ua/sites/default/files/styles/large/public/field/image/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-11-15_18-42-22-678.jpg?itok=sWA9d4az)
Цієї осені ДП «Харківська лісова науково-дослідна станція» було проведено лісовідновлення на площі 6,1 га на якій було висаджено близько 17,2 тис шт однорічних сіянців дуба звичайного ( в т.ч. 6,9 тис шт з закритою кореневою системою та 10,3 тис шт з відкритою кореневою системою). Навесні 2024 року на цих ділянках планується висадити 1,91 тис шт сіянців липи, що в майбутньому сприятиме вирощуванню змішаних за складом, більш високопродуктивних та стійких насаджень.
На лісокультурній площі перед садінням сіянців було проведено часткову підготовку грунту борознами плугом ПРН-40.
Садивний матеріал, використаний при лісовідновленні, був вирощений на селекційно-насінневому комплексі Південного лісництва ДП «Харківська ЛНДС».
Лісові ділянки, на яких було проведено лісовідновлення, попередньо були обстежені фахівцями ДСНС на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів.
Тож не зважаючи на постійні обстріли з боку рф та значну площу замінування лісового фонду, працівники підприємства продовжують здійснювати лісогосподарську діяльність на обстежених та розмінованих територіях.