Рейдові зоходи у лісах ДП Харківська ЛНДС
![](http://leshoz.org.ua/sites/default/files/styles/large/public/field/image/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-05-29_22-37-48-030.jpg?itok=Fb-Am3rH)
Рятувальники Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення Харківського району.
З настанням теплої пори року велика кількість населення вирушає на відпочинок у лісові масиви. Такий відпочинок як правило супроводжується розпалюванням багаття, яке не рідко переростає у пожежі в екосистемах.
Щоб запобігти виникненню пожеж у лісах на території Харківського району, 24 травня рятувальниками спільно з працівниками Державної лісової охорони було проведено рейдовий захід в лісових масивах смт Солоницівка, смт Пересічне та с. Подвірки.
Особливу увагу фахівці приділили попередженню виникнення пожеж у лісових масивах та заборону випалювання сухої рослинності. Також рятувальники нагадали відвідувачам про ризики, які пов’язані з мінною небезпекою під час відвідування лісу та порядок дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів.
Аби вся інформація закарбувалась у пам'яті, слухачам вручили агітаційну продукцію, де вказані всі основні правила поведінки та безпеки.