Спитай німецького лісівника

Міжнародний проєкт Rosewood4.0. має для Вас цікаву пропозицію: унікальну можливість поставити запитання німецькому лісівнику-практику.

Знайомтесь:
на Ваші запитання відповідатиме Норберт Теннгофф, лісівник, до 2013 року – директор лісогосподарського підприємства Балве, експерт з питань лісівництва у Центрі лісівництва та лісового господарства Управління лісів та земель федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія.

Ваші запитання можуть стосуватися будь-яких аспектів управління лісами і ведення лісового господарства в умовах зміни клімату, факторів, які впливають на вибір порід дерев, найкраще придатних для окремих ділянок лісу, наближеного до природи лісівництва тощо.

Ці запитання можуть бути більш загальними, наприклад:
- З якими проблемами, що спричинені змінами клімату, стикаються лісівники країни?
- Які пріоритетні рішення і заходи вживаються лісівниками для адаптації лісів до зміни клімату?
- Які можете навести кращі приклади змін в практичному лісівництві для запобігання негативному впливу зміни клімату, на які варто звернути увагу лісівникам України?

або зовсім конкретними, наприклад:
- Якими заходами можна зберегти інтенсивно всихаюче штучно створене 60 років тому соснове/ялиново-ялицеве/дубове насадження?

Ви можете навіть докласти до свого запитання фотографії лісових насаджень.

Запитання приймаємо до 7 лютого 2022 року.

Відповіді німецького лісівника-практика почуємо з 11:00 до 12:30 год. к. ч. 17 березня 2022 року під час он-лайн зустрічі.

Запитання Ви можете залишити в коментарі до цього посту, написати в реєстраційній формі або надіслати на електронну адресу admin(at)forza.org.ua

Реєстрація на подію за посиланням: https://us02web.zoom.us/.../tZIqd...

Організатор події – ГО ФОРЗА, партнер проєкту ROSEWOOD 4.0. Стала деревина для Європи, що діє в рамках програми ЄС Горизонт 2020, націлений на вдосконалення та оптимізацію процесів з обміну знань та інноваційного розвитку серед широкого кола учасників лісового сектора Європи.
Проєкт об‘єднує 21 партнера з 19 країн Європи, а також міжнародних учасників, таких як InnovaWood, – європейську мережу лісового, деревообробного та меблевого сектору, що налічує більше 50 організацій-членів з 27 країн Європи та поза її межами, а також Європейський Інститут Лісів, науково-дослідну установу пан-європейського рівня, що об‘єднує 28 країн-членів та 115 членських організацій з 37 країн світу.

Щиро вдячні!

З повагою,

ГО "ФОРЗА"