Заходи щодо Всеукраїнської акції "Створюємо ліси разом"

Image: 

В рамках виконання Програми ПризедентаУкраїни «Зелена країна» з 01 жовтня по 30 листопада ДП «Харківська лісова науково-дослідна станція» Дергачівське лісництво почали проведення Всеукраїнської Акції «Створюємо ліси разом». Акція ініційована Державним агентством лісових ресурсів України, щодо виконання Указу Президента України від 07.06.2021 №228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів»Без лісу не було б життя на Землі, тому ми мусимо берегти його, примножувати і передати у спадок наступному поколінню.

Метою Акцій є підвищення іміджу професії лісівника, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, покращення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи та підвищення екологічної свідомості громадян .

 08 жовтня співробітники Дергачівського лісництва прийняли участь у садінні дерев ( дугласія) на території КЗ "Малоданилівського ліцею" Малоданилівської селещної ради, де до проведення акції долучились вчителі зі школярами . Представники лісництва не просто завітали до  ліцею, а й стали вчителями. Вони розповіли про роль лісу в житті людини та провели майстер-клас із садіння дерев. Тепер 20 прекрасних маленьких ялинок та туй прикрашають подвір'я ліцею.

Дерева – це диво природи, тож будемо їх берегти!