Директора УкрНДІЛГАВ. П. Ткача обрано членом-кореспондентом НАН України

Image: 

 

 

  

 

26 травня 2021 року відбулася сесія Загальних зборів НАН України, під час якої було обрано дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів НАН України (https://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=7843 ).

До нинішніх виборів Президія НАН України оголосила 32 вакансії академіків і 76 вакансій членів-кореспондентів із 96-и спеціальностей. Конкурс претендентів був високим, на 32 вакансії академіків було висунуто і зареєстровано 79 претендентів, тобто два з половиною на одне місце, на 76 вакансій членів-кореспондентів – 287 претендентів, або майже чотири на одне місце.

Вченою радою УкрНДІЛГА для балотування на заміщення вакансії члена-кореспондента НАН України було висунуто кандидатуру директора інституту доктора с.-г. наук, професора, члена-кореспондента НААН УкраїниВ. П. Ткача.

За результатами виборів, що пройшли на загальних зборах Відділення загальної біології НАН України шляхом таємного голосування,членом-кореспондентом НАН України за спеціальністю «Екологія лісів» було обрано професора Віктора Ткача.

Колектив УкрНДІЛГА щиро вітає Віктора Петровича із цією непересічною подією у його житті та в житті інституту, бажає йому творчої наснаги та невичерпної енергії, нових наукових звершень та успіхів у реалізації всіх задумок і починань на благо Інституту, лісівничої науки та держави!

 

Колектив УкрНДІЛГА