Вітаємо з Днем народження директора УкрНДІЛГА Віктора Петровича Ткача!

 

  

Колектив УкрНДІЛГА щиро вітає з Днем народження директора Інституту, члена-кореспондента НААН України, лауреата Державної премії в галузі науки і техніки, академіка та Віце-президента Лісівничої академії наук України, доктора с.-г. наук, професора Віктора Петровича Ткача!

Віктор Петрович – щира, порядна, доброзичлива та чуйна людина. Це досвідчений, сумлінний, визнаний в Україні та за її межами вчений, професіонал найвищого рівня. Він є мудрим, принциповим, вимогливим, але й справедливим керівником Це людина, яка стовідсотково віддана служінню на благо науки та лісового господарства України. Результати його досліджень щодо вивчення водоохоронної та гідрологічної ролі українських лісів, розробки нових ефективних систем лісоуправління, заплавного лісівництва та системного й програмно-цільового лісовирощування на водозбірній основі занесено в скрижалі вітчизняної та світової лісівничої науки.

За роки плідної діяльності В. П. Ткач опублікував понад 250 наукових праць, серед яких 15 монографій. Під його керівництвом підготовлено когорту науковців, які з гідністю продовжують започатковані ним напрями наукових досліджень.

Не менш важливим є й те, що Віктор Петрович – справжній сім’янин, турботливий батько, відповідальний і дбайливий дідусь.

У цей прекрасний день бажаємо Віктору Петровичу благополуччя, міцного здоров’я та довголіття! Невичерпних творчих сил і нових наукових звершень, злагодженої роботи в очолюваному колективі, мудрості та неупередженості в прийнятті рішень! Нехай підтримка рідних та близьких додає Вам сил і наснаги на нові досягнення і відкриття на науковій ниві! Нехай і надалі будуть твердою віра, нездоланною сила духу, плідною Ваша праця на благо Інституту, лісівничої науки та України!

Колектив УкрНДІЛГА